Shes kopaqka dhe mbrojtse

Shitet nga: Arti 14 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
Jan te ardhura nga Gjermania nr.42 jan shum pak te perdorura per me shum na kontaktini ne numer te telefonit +37744255006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim