Shes ose ndrroj 2pal kopaqka Nike dhe adidas

Shitet nga: Leotrim 09 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
Shes 2pal kopaqka t reja nike mercurial dhe adidas predator jon te reja arsyja shum t vogla per mu m nevojiten ma t mdhaja,ose ndrroj me najpar tjera kopaqka ose me pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim