shes bilardo filiperin

Shitet nga: mentor 02 Jan 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
shes bilardon shum te rujtene po thujse e re shum pak e perdorne po ashtu dhe nje ringi bresum blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim