Bilardo Dhe Raketaqi

Shitet nga: Emin 27 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Shes Bilardon dhe Raketaqe me ne mund te kontaktoheni per informata ma te hollesishme ne
nr.044/316/496

Qmimi Sipas Marrveshjes...!?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim