Dekurim pun Dore

Shitet nga: egzon 08 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
shiten dekurime per oborr punim dore tovolina dy ulse si dhe 5 rrota si dukurim Qmimi me Marrveshje per me shum detaje Nr tel: 044360934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim