Syze per ushtri dhe polici

Shitet nga: nexhi 31 Krr 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Syze per ushtri dhe polici
Nuk jan perdor as nje her
Jan ardh prej avganistani
Me dy par Gjama per Nat dhe dit

REVISION MILITARY linku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim