bilardo, rragadaq dhe sony me TV

Shitet nga: mentor 02 Pri 06:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
shes keto paisje qe po i shihni ne foto:
bilardo - 310 euro
rragadaqi - 250 euro
sony play station 2 me TV 42inch - 180 euro
Nr per kontakt 049516652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim