Fustana Elegant

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
Fustane elegant nga brendet me te njohura boterore kryesisht nga Amerika
Materiali eshte shume i mire fustani eshte i ri me etiket nuk eshte i veshur po ashtu eshte shume i rahtshem sasia eshte e limituar
pagesa behet pasi te keni marr fustanin dhe pasi qe ta keni provua
ANDAJ NA KONTAKTONI NE VIBER +38649451585
fUSTANI eshte me tyl dhe me ruzza e parica ne anen e jashtme eshte i gjithi i punuar me duar fustani eshte i kreatores se njohur amerikane Adriana Papell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim