Rroba

Shitet nga: Rroba 25 Nën 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
Rrobat jan shum pak te perdorta dhe jan nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim