Veshmbathje

Shitet nga: burim 13 Gsh 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
Shiten veshmbathje te perdorura sikur te reja veshmbathjet jan nga amerika dhe kanada . Shesim me cop dhe me kilogram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim