jelek

Shitet nga: liridon 24 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
jelek per femra 20 e jelek per femij 10 e jelek dhe fustan per femij 15 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim