Nike MAGISTA OPUS

Shitet nga: Kani 23 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten NIKE MAGISTA OPUS.Jane te ardhura prej Gjermanie, jane ne gjendje shume te mire.Kan dal pi kutie veq per foto dmth nuk jan aspak te perdorta.Kan KANGALITE ose osht i perbam pi likures se kengurit.Numri i ktyne osht 42.5 por nkam kur ti provoni jan mat vogla qaty 41.Kto patika te futbollit gjenden ne Maqedoni,Kumanov por mund ti dergoj me transport ne Lipjan.Mundet edhe mi ndrru me diqka.
Kontaktoni ne Viber dhe Whatsapp te ky numer-
-------------------------------------------------------------
+38971894057.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim