jakne per dimer

Shitet nga: Betim 26 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për meshkuj
Jakne me kualitet te mire dhe e nxehte per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim