Agrekat

Shitet nga: Valmir Krasniqi 08 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes agregatin ne gjendje te mir dhe punon agregati punon me kardan te traktorit dhe shum i pershtatshum Agregati jep 22 kilovat rrym. Per me shum info kontaktoni ne: 045 423 807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim