Barna popullore per Majesil

Shitet nga: XXXXX 20 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Barna popullore per majesil jan shum te mira dhe jan pa efekte ansore 100% dhe osht terapi shum e leht dhe shum e hajrshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim