Camera per vetura dhe per kamiona

Shitet nga: Nuramet 31 Mar 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Shes kameren e posa ardhur na gjermania e perdorur vetem qe e kena testu a bon osht ne gjendje te rregull...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim