Cocoon spectron

Shitet nga: Enis gerbeshi 25 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Cocoon spectron jan aparate te cilat sherbejn per humbje peshe , shkrirjen e celolitit ,shkrirjen e toksinave si dhe disa masazhe .
Per me shum kontaktoni ne numrin 045 541 187 ose +41762751970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim