Derë per shitje

Shitet nga: $.$ 29 Dhj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
derë për shitje ende kanë çelësat origjinale në kuti. nuk ka dëme dhe shumë të bukur. 5 qelsa krejt hala qelsen promovin e kom. 550 e kom blej para 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim