Fshis elektrike dhe pegell me avull

Shitet nga: Kushtrimi 16 Tet 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   1 250 EUR

Komuna: Lipjan
eshte ne gjendje te rregullt perdoret per fshirjen larjen dhe terjen e tepihave,pllakav,xhamav,kauqav laminatit parketit qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim