Gilindera nga alumini (AL-ARJANI)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gilindera nga alumini (AL-ARJANI) 20 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Montojm gilindera nga alumini te te gjitha llojeve dhe sipas deshires se personit per me shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit:
044-174-201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim