Hamar

Shitet nga: kastriot fazliu 08 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shes hamar me kater grombullus drithrit hamari i ka meshum se 500vjet por esht ne gjengje te mir dhe nuk ka te demtuar asgj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim