Ilaq per shum semundje te lekures

Shitet nga: Ìlaq per lekur 08 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
ilaqi esht sherues per kto lloje per majasilin hemoroide per lisha ithatin per te djegurat(sosurat) per qamje te duarve dhe shum smundje tjera te lekures Qmimi per nje tegull kushton 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim