LEGALIZO NDERTIMIN

Shitet nga: GeoGIS 17 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
GeoGIS
Shërbimet:
Të gjitha punët gjeodezike:
Ndarjen e parcelave,
Caktimin e kufirit të parcelave,
Situacionin e terenit,
Piketimin e rrugëve ,
Dhe te gjitha punet per LEGALIZIM.

Kompletojm te gjithe dokumentacionin e nevojshem per LEGALIZIM te objekteve te banimit dhe afarist.
Ju garantojm ne punen tone.

Fb> https://www.facebook.com/pages/Zyrja-Gjeodezike-GeoGIS/702701059843197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim