LOKALI IPET ME QERA

Shitet nga: KRASNIQI 31 Jan 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
LOKALI ipet me qera ne qender te qytetit ne lipjan. LOKALI ka 200m katrore kati i par dhe 280 m katrore kati i dyt ka pozit shume te mir biznes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim