Lan te vjetra

Shitet nga: amir 18 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Jon lan te vjetra, jan bung dhe ahi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim