Llokafriz për grumbollimin e qumshtit

Shitet nga: Erduan 27 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Llokafriz për grumbullimin e qumshtit ,
Lokafrizi ka sasin për qumsht deri 400litra,

•llokafrizi ne gjendje te mir dhe të paqt
nuk ka astenje defekt punin shum mir
e ka sistemin e ftohjes monofaz,

Jemi shum serjoz
per me shum Informata :
Info:
+37744193436
+38649193436
+38649153650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim