Lokali ipet me Qera

Shitet nga: Krasniqi 12 Dhj 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Lokali ne qender te lipjanit ipet me qera kati i par ka 100m katrore dhe kati i dyt 280m katrore. Ka dalje. Ne dy rrug dhe asht i pershtatshem per qdo biznez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim