Lokali ipet me qera

Shitet nga: Krasniqi 16 Tet 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
LOKALI i cili gjindet ne qender te lipjanit ka 100m katrore kati i pare dhe 280m kati i dyt ipet me qira. Lokali ashte shume i pershtatshem per biznes dhe ka dalje ne dy rrug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim