Lule Shqiponje dhe Lule Fokus

Shitet nga: Fidan 13 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Jane te rritura deri ne 3m lartesi dhe te shendosha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim