Motorra per dyer te oborrit

Shitet nga: LONI 15 Tet 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bëjm shitjen dhe montimin e motorrave per dyer te oborrit.
-Motorr per hapjen e deres rrëshqitse.
-Motorr per hapjen e deres me krah.
-Motorra per dyer te garazhdave.
Motorrat janë prodhim Italian te prodhusit Quiko.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim