OFROJMË KËTO SHËRBIME JURIDIKO-ADMINISTRATIVE PË..

Shitet nga: Professional 01 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ofron këto shërbime:

1.Menaxhimin e Burimeve Njerëzore (mbajtja e librave të punëtorëve)
2.Konsulencë dhe shërbime Juridiko-Administrative për biznese
3.Kompletojmë dokumentacionin për legalizimin e pronës

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)

Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com

Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim