Paisjen masazhuese CERAGEM

Shitet nga: nazim 12 Maj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
shes paisjen masazhuese CERAGEM
paisja masazhuese sheron keto semundje ;
-Kokëdhembjen,pagjumësinë,të ftohtit,hipertensionin,amnezinë,epilepsinë;
-Alergjinë,sëmundjet e veshit,të pamurit,aknet;
-Astmen,bronkitin,sëmundjet e qafës,sëmundjet tiroide,sëmundjet e zemres;
-Te ftohtit epidemik,tuberkulozin,ethet,anemin,ulceren,gastrititin;
-Reumen,infertilitetin,uremin,diarren,sëmundjet toksike,sëmundjet e shpinës:
-Largon stresin,lodhjen dhe plogeshtine;
-Ngrit imunitetin në organizëm,pastron gjakun;
-Zvogëlon sheqerin dhe yndyrën(kolesterolin) në gjak,si dhe bën shërimin e shumë sëmundjeve të tjera; nuk
Është e vështirë të thuhet nëse CERAGEM ka ndonjë efekte anësore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim