Pjesë Rezervë

Shitet nga: Pjesë Rezerv 31 Dhj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten pjest rezerv te reja me qmime te volitshme Elektromotora,rrypa,sajle per krana,zingjir per kamiona-autobusa pjes per termokos,gypa te vajit si dhe baker dhe alumin me shumicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim