Pjisje per riparimin e frizave dhe frigorifereve

Shitet nga: arsim 09 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Lipjan
Aparatura eshte e ardhur nga zvicra e re dhe shum pak e perdorur ne Kosove dhe eshte ne gjendje te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim