Pula dhe zojë te Katunit

Shitet nga: Xxxxxx 11 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pulat jan 50 copa zojt 40, qmimi per pula 8 euro e zojt 5 euro i shes se jan bo shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim