Qaj sherues per hemoroide

Shitet nga: R. J 19 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Qaj bimor natyral për Shërimin e Hemoroideve (Majasilin) në zorrë të trashë shum efikas 100 %. Bën shërimin e Hemoroideve(Majasilin) në zorrë të trashë , kapsllëkun dhe infeksionet ne zorre te trashë. Gjithashtu rregullon metabolizmin . Vet kam vuajtur nga kjo semundje shum vite me radhë ,kom kerku sherim nuk kom mujt me gjet, derisa e kam zbuluar ket qaj dhe pas perdorimit te tij kurr me nuk kam pasur probleme.Me te vertet ky qaj ben shërimin e kësaj semundje pa efekte anësore-- .Ata që vuajn nga kjo sëmundje bashkëkohore mos të ngurojn le të telefonojn sepse nuk është gënjeshtër , shum njerz mu kan falenderu qe kan gjet shërim nga kjo bimë . Disa prej tyre kan pasur letrat nga mjeku qe te hyn ne operacion,Po pas perdorimit te tij nuk ka pasur fare nevoj. Qmimi eshte shume i lire per sasine qe u jepet, gjindemi ne Lipjan me hollsishte kontakotoni ne nurin 045 347 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim