Rent-tenda

Shitet nga: Rent-tenda 14 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ju ofron tenda ne sherbim si dhe kemi tenda per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim