Rnet-tenda tenda ne sherbim dhe shesum tenda.

Shitet nga: Rent-tenda 10 Jan 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ju ofrojm tenda ne sherbim si dhe shesum tenda profesionale ke tenda per darsma me dimenzione te ndryshme. 044611602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim