Saji

Shitet nga: Blend 22 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Ësht Pak I pordort vetem 1 muaj ka kushnicat dhe e ka vallan ësht shum I bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim