Servisim te makinave per qepje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: servisi "Bagati" 19 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bajn servisim te makinave tr qepjev dhe shitjen e tyre gjindemi ne (lipjan) ne rrugen e prizerenit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim