Shes Sony playstation3 dhe Kompjutera

Shitet nga: Arbri 10 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes 4 Sony playstation 3 me tv dhe 11 kompjutera per me shum informata kontaktoni ne nr:049-636-646 mundeni edhe ne vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim