Shes te gjith mallin e ardhur nga Zvizrra

Shitet nga: Tiki+Fati 12 Gsh 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes te gjith mallin e kualitetit te mir te ardhur nga Zvicrra si dhe Kontinjeret Barakat Kombi te gjitha komplet vetem Toka jo per me shum kontakto ne numer
+41763860697
045-652-114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim