Shesim Faqe ne facebook

Shitet nga: xxxx 01 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Te intersuarit te shkrujn ne Viber Faqe deri 5000Like orgjnal shqiptar dhe kosovar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim