Shesim san dhe kasht

Shitet nga: xXx 19 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes san dhe kasht ,san 2.50 ndersa kashta 1.20 gjenden ne shtall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim