Shiten 6 tovolina 6 korrika dhe 10 pc komplet

Shitet nga: Sead 29 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shiten 6 tovolina me 6 korrika prodhim i firmes Lesna , shum pak te perdorta vetem 1 muj
poashtu shiten edhe 10 pc lenovo 2gb ram , 100gb hhd te projektuar per pun ne zyre , dhe 20 monitora
cmimi osht shum i arsyshum edhe prokutet jan shum te ruajtne pothuajse te reja as 1 grith nuk e kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim