Shitet Garazha

Shitet nga: Afrimi 18 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Garazha ka keto dimenzione 6m ghatsi dhe 3m e gher demontohet ne disa pjes 4-5 pjes per transport apo ndrrimin e vendit te garazhes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim