Shitet Garazha

Shitet nga: afrimi 24 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Garazha ka keto dimensione : ghatesia 6m- e gher 3m. Garazha demontohet ne 5 pjes dhe transportohet leht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim