Sint PA 2

Shitet nga: visari 23 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes sintin PA 2 full ritma dhe korg tritonlli me stallekt mekakejt me kufera ngjendje tmir shum pres blers serijoz. Viber +37744553980. Sidhe ipko njejtin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim