Sistemi i plines per vetura

Shitet nga: Berat 23 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Sistemi i plines eshte ne gjendje te rregullt》Boca 50 litra dhe shum e rujtne,i punon edhe matesi i litrave,dhe paisjet tjera te nevojshme per instalim te plines ne vetur.te gjitha jan ne gjendje te rregullt.
Per me shum thirr ne nr.045 677 401.
Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim