Tavolina te reja Bambus

Shitet nga: Mentor Ibrahimi 05 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Tavolina me 4 karriga 220 euro dhe ulësja me tavolinë dhe 2 karriga 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim